12. kolo: FK Lety - Lužná 5:1 (4:1)

08.11.2009 00:00 FK Lety - Lužná 5:1 (4:1) 2x Rada, Jůna, Rosenkranz, Nádr
V pohodě hrající domácí rozhodli utkání již do poločasu. Domácí na těžkém terénu vlítli na soupeře a ve 2. minutě se ujali vedení po pohledné kombinační akci, kterou zakončil Jůna. Hosté oplatili stejnou mincí a mezi 4. a 6. minutou si vypracovali dvě gólovky, jež volali po vyrovnání. Domácí ale kontrovali a ve 14. minutě dorazil míč za záda hostujícího brankáře Rada - 2:0. Hosté opět přidali a v 19. minutě po chybě domácí obrany snížili z rychlého brejku. V 27. minutě přidal svůj druhý gól Rada, jež hýřil chutí a nápady. Zkázu hostí dokonal v 44. minutě Turek, jež byl v gólové situaci sražen hostujícím brankářem. Nařízenou penaltu proměnil Rosenkranz.
Druhý poločas se dohrával částečně z povinnosti. Domácí si vypracovali další gólovky - v 50. minutě nastřelil tyč hostí Rada, v 56. minutě minul hlavou branku Jůna, v 64. minutě neproměnil své sólo Rada. Až konečně v 76. minutě se trefil za hranicí pokutového území Nádr - 5:1. Zbytek utkání se dohrál na polovině hostí.