12. kolo: FK Lety - Jinočany 2:1 (2:0)

05.11.2006 00:00 FK Lety - Jinočany 2:1 (2:0), branky: Jambor, Samuel
Těsné ale zasloužené vítězství za dobrý výkon v prvním poločasu. Domácí se nechali v úvodu zaskočit aktivní hrou hostí. Hosté si vypracovali dvě šance, ale bez gólového vyjádření. Po 15 minutách se hosté dostali pod tlak, který byl korunován v 19. minutě brankou Jambora, který křižnou střelou nedal brankáři hostí šanci - 1:0. V 28. minutě zvýšil vedení domácích na 2:0 Samuel nádhernou střelou z trestného kopu. Do přestávky zahodili domácí další dvě gólovky.
Druhý poločas byl z úplně jiného těsta. Hosté v 51. minutě snížili po chybném vyběhnutí domácího brankáře - 2:1. Mužstvu hostí narostla křídla a tlačili se před domácí branku. V rozmezí 65. a 80. minuty hosté neproměnili další dvě šance. V 83. minutě nastřelil Samuel další utěšenou střelou břevno branky hostí. Do konce utkání se již skóre nezměnilo.