12. kolo dorost: FK Lety - Struhařov 0:5 (0:3)

13.11.2011 00:00 Soupeř byl nad síly v současné formě hrajícího dorostu. Sestava : Geissler - Kustoš, Váňa(46. Ježek), Císař, Šimmer(46.Sláma) - Sklenář(30. Pulec), Janouš, Skučko, Čermák - Štěrba, Paleta

Hodnocení: Geissler 5, Kustoš 3, Váňa 4, Ježek 4, Císař 5, Šimmer 3, Sláma 4, Sklenář N, Pulec 4, Janouš 6, Skučko 5, Čermák 6, Štěrba 3, Paleta 3

Do rozsáhlejšího rozboru utkání bych radši ani nezacházel. Z naší strany chybělo utkání asi všechno dá se říct jak disciplína, koncentrovanost, přenost, bojovnost, týmovost a hlavně chuť hrát. Jeden jak druhý by jste si měli sáhnout do svědomí, jestli jste v tomto urkání odvedli maximum a nechali na hřišti duši. Každý říkáte jak máte Letovský srdíčko a pak vlezete na hřiště a vypadáto jak kdyby jste ho nechali v šatně nebo někde v noci na diskotéce! To, že nemáme dobrou formu, ale neznamená, že se musí prohrávat, kdyby jste ke každému zápasu přistoupili tak jak by jste měli, tak by jste byli schopni konkurovat každému týmu v tabulce. Jenže museli by jste zatnout zuby a jezdit s prominutím po pr**** a udělat pro vítězství cokoliv. Nikoho z nás a ani z Vás nebaví prohrávat tak se koukejte zmátořit a začněte hrát fotbal jako dřív. Tento týden jsou tréninky ve středu a v pátek od 18:00 hod v Letech na UMT a v sobotu Vás čeká poslední zápas v Jílovém od 10:15. Nominaci na zápas se dozvíte v pátek po tréninku a sraz bude v 8:30 hod na hřišti!