12. kolo dorost FK Lety - FK Týnec nad Sázavou 1:4 (0:1)

13.11.2016 13:12

V mrazivém počasí jsme zápas nezvládli a hosté nám udělili lekci z produktivity.

První šanci zápasu si vytvořil Záhora, který samostatný únik neproměnil. O chvíli později podobnou šanci neproměnili ani hosté. Ti se ale radovali již ve 13. minutě, když prostřelili Chvátala na přední tyči – 0:1. Šance střídala šanci a když ani Hrdlička neproměnil svůj nájezd přišla příležitost pro hosty, ti ale také zaváhali, když hostující útočník z malého vápna překopl prázdnou bránu. Když nevyšla ani příležitost útočného dua Hrdlička - Záhora, stav po prvním poločase zůstal nepříznivý 0:1.

Druhý poločas jsme začali o malinko více aktivněji než hosté, ale dostali jsme se pouze do střel ze střední vzdálenosti, se kterými si hostující brankář poradil. Když už byl jednou brankář překonán, střela Záhory orazítkovala pouze tyč. Hosté rozhodli v 62. minutě, když zvýšili svoje vedení o dvě branky. Od této chvíle domácí rezignovali a hosté vsítili další dva góly a zápas v klidu dohráli. V 88. minutě zkorigoval skóre Záhora, když konečně střelou zpoza vápna prostřelil brankáře - 1:4.

Branka: Záhora