12. kolo A-tým SK Posázavan Poříčí nad Sázavou - FK Lety 4:1 (1:0)

27.10.2014 14:35

SK Posázavan Poříčí n.S. - FK Lety 4:1 (1:0) Nejepsa

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Turek, Martin Janouš, Boubín - Šmerda (74. Jakub Janouš), Kratochvíl, Cipra (77. Štěrba), Kischer (64. Jablonský) - Nejepsa, Kolman


Stále stejná písnička - hrubé chyby v obraně a z nich pramenící vysoká porážka. Domácí se ujali vedení ve 3. minutě, po autovém vhazování ocentroval laxně hlídaný hráč a pro nabíhajícího útočníka domácích již nebyl problém dorazit míč do sítě - 1:0. Další příležitost si vypracovali domácí po rohovém kopu v 25. minutě, ale dorážka nepronikla do sítě. O sedm minut později netrefil domácí útočník v jasné šanci míč před brankou. Hosté hráli kombinační hru ale jen po pokutové území domácích, kde byli do přestávky úplně bezzubí.
Ihned po přestávce zahrozil Kratochvíl, ale jeho střela těsně minuta domácí branku. V 53. minutě přišla obrovská šance hostů, na Kischerův křižný centr si naběhl Nejepsa, sám proti brankáři domácích tak dlouho otálel, až jej domácí zablokovali! Nedáš dostaneš - v 56. minutě zaváhal Boubín, nabíhající domácí záložník zatáhl míč až k malému pokutovému území, kde jej předložil před prázdnou branku hostů - 2:0. O dvě minuty později šla nebezpečná hlavička domácích těsně vedle. V 62. minutě neproměnili domácí další šanci, hlavička z bezprostřední blízkosti skončila vedle. V 73. minutě se chyba v obraně opakovala, zaváhání Martina Janouše využili domácí k prudkému přízemnímu centru, kde nabíhající Martin Hašek uklidil míč do branky - 3:0. V 85. minutě se ocitl Nejepsa před domácím brankářem, ale nastřelil jen jeho nohu. O dvě minuty se Nejepsa již trefil, jeho umístěnou střelu z hranice pokutového územní zastavila až síť domácí branky - 3:1. Další zaváhání hostující obrany uzavřelo 89. minutě skóre utkání, na centrovaný míč si naběhl domácí záložník a hlavou skóroval.