12. kolo A-tým SK Nový Knín - FK Lety 1:3 (1:0)

11.11.2018 06:23

12. kolo SK Nový Knín - FK Lety 1:3 (1:0) Jarolím, Koníček, Chalupa

Sestava: Sňozík - Rosenkranz, Šmerda, Josef Baubín, Marek Baubín - Janich (67. Krajánek), Kratochvíl, Jarolím, Koníček (90. Krtek) - Chalupa, Hruška (78. Záhora)

Obrat v druhé půli přinesl zasloužené tři body. Domácí vlétli do utkání jako uragán. V uvodních minutách mohli dvakrát skórovat, ale Sňozík v brance hostů byl proti. V 5. minutě se v pokutovém území opřel do míče domácí útočník a jeho střela skončila v šibenici! Hosté se poté osmělili, do dvou příležitostí se dostal Chalupa, ale bez gólového úspěchu. Domácí byli po celý první poločas důraznější a v 35. minutě musel Sňozík vyřešit po standardce ošemetnou dorážku. Po přestávce se obraz hry změnil, hosté začínali získávat půdu pod nohama a tlačili se před branku domácích. V 53. minutě se nadechl k nevídanému sólu Hruška, který obešel čtyři hráče domácích a před domácím brankářem byl postrčen, míč se následně odrazil k Jarolímovi, který jej uklidil do domácí branky - 1:1. V 60. minutě vyrazil Sňozík nebezpečnou přízemní střelu na roh. V 63. minutě se na hranici pokutového území dostal ke střele Jarolím, domácí brankář míč vyrazil a dobíhající Koníček z ostrého úhlu nezaváhal - 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, největší příležitost opět vychytal Sňozík, který vyrazil po rozehraném přímém kopu dorážku domácího útočníka z několika metrů na roh. Hosté zvýšili svůj náskok v 71. minutě, centr Koníčka dorazil do branky Chalupa - 1:3. Ještě jednu příležitost měli v závěru hosté, ale poskakující míč před brankou domácích nestačil Jarolím dopravit do sítě.