11. kolo starší žáci Zvole/Vrané - FK Lety 2:2 (1:2)

02.11.2014 12:37

Předposlední podzimní mistrovský zápas jsme sehráli ve Zvoli. Na zápas jsme jeli bez několika stálých členů základní sestavy a na začátku zápasu jsme měli mírné problémy v obraně. Po chvíli jsme se s tím vyrovnali a nakonec nehráli vůbec špatně. Výškovou převahu, která byla na straně domácích, jsme zcela vymazali obětavým výkonem některých hráčů.

Začátek patřil domácím. Na nerovném terénu jsme byli nepřesní a domácí se brzy ujali vedení. Po zmatcích v naší obraně přišel centr z levé strany na volného domácího hráče, který se štěstím propálil našeho gólmana - 1:0. Obdržený gól nás probral. Začali jsme sbírat balony ve středu pole a začali jsme kombinovat. Od obdržené branky jsme byli zbývající první poločas lepšími. Po útočné akci Záhory jsme vyrovnali. Záhora vystřelil před vápnem a míč, který propadl domácímu brankáři pod rukama, skončil v brance - 1:1. Chvíli poté Hrdlička vybojoval míč u postranní lajny a šel sám na gólmana. Z velkého úhlu dokázal propasírovat míč do branky - 1:2. Do poločasu zbývalo 10 minut a my jsme měli několik dalších šancí, které jsme nevyužili. Do poločasu se tedy stav nezměnil.

Druhou půli hráli lépe domácí. Udělali několik změn v rozestavení a to se jim vyplatilo. Ve 20. minutě druhé půle domácí vyrovnali. Domácí útočník lehce přešel statickou a rozhozenou obranu. Vystřelil do tyče, od které se míč dokutálel do branky - 2:2. V této chvíli se hra vyrovnala. Po standardní situaci jsme nastřelili břevno a několik slibně se rozvíjejících akcí jsme také neproměnili v potřebný gól. S blížícím se koncem jsme už neměli sílu něco s výsledkem udělat.

Dnes to byla zbytečná ztráta 2 bodů. Soupeř byl efektivnější a na dva góly jim stačily 3 střely, my jsme naopak zahodili několik tutovek, a tak zápas skončil remízou. Branky: Záhora, Hrdlička