11. kolo: Rožmitál - FK Lety 4:2 (1:1)

04.11.2012 00:00 Rožmitál - FK Lety 4:2 (1:1) Rada, Kratochvíl

Sestava: Geissler - Váňa, Turek, Zýka, Rosenkranz - Jablonský, Kratochvíl, Rada, Kischer (69. Jakub Janouš) - Martin Jambor, Martin Janouš

Katastrofální defenziva a nezodpovědnost příčinou ztráty tří bodů! Od počátku se hrálo nahoru dolů. Domácí měli hned v 1. minutě gólovku, ale střela domácího hráče byla na poslední chvíli zblokována. Na opačné straně mohl ve 3. minutě udeřit Martin Janouš, ale sám před domácím brankářem svoji příležitost promrhal. Domácí mohli skórovat v 10. minutě, po zaváhání Váni postupoval domácí útočník na branku hostů, ale Geissler jeho pokus vyrazil na roh. V 15. minutě udělal taktickou chybu na polovině Rosenkranz, domácí podnikli rychlý protiútok a po kombinaci skórovali do prázdné branky - 1:0. V 17. minutě se mohli domácí radovat podruhé, ale pokus domácích vyrazil Geissler na roh. O minutu později se uvolnil Janouš, ale jeho střela šla vedle. V 24. minutě vyrovnal ze standardky Rada, která byla nařízena za faul na Jablonského - 1:1. Domácí mohli jít do vedení v 31. minutě po zaváhání Kratochvíla, ale po centru hlavičkoval osamocený domácí útočník těsně vedle. V 39. minutě skončila po přihrávce Rady střela Jambora na domácí tyči. V 43. minutě skórovali domácí, ale gól nebyl pro postavení mimo hru uznán.
Po přestávce nastřelil Jambor v 48. minutě svou druhou tyč domácí branky. Hosté se ujali vedení v 54. minutě, kdy prudký centr Martina Janouše dorazil do sítě Kratochvíl - 1:2. Hosté ale okamžitě promrhali svůj náskok v 56. minutě, Rada ztratil míč na půlící čáře, následoval centr do pokutového území, kde byl Turek faulován při obranném zákroku. Míč nepochopitelně rozehrál Rosenkranz na obsazeného Turka, který míč trestuhodně ztratil a domácí pohodlně skórovali. Poté se domácí ujali režie hry, hostům odpadla záloha a obrana kupila chybu za chybou. V 62. minutě nastřelili domácí tyč. V 65. minutě zachránil křižnou střelu Geissler, míč vyrazil na roh. Hosté si vypracovali jedinou příležitost v 69. minutě, po rohovém kopu hlavičkoval Turek těsně vedle domácí branky. Domácí rozhodli v 84. minutě po chybě Rady, jenž ztratil míč na vlastní polovině - 3:2. Dezorientovaní hosté inkasovali o dvě minuty později rozhodující gól hlavou po centru do pokutového území - 4:2. Hosté inkasovali v posledních dvou utkáních devět branek, což svědčí o nedisciplinovanosti a špatné hře v celého týmu v defenzivě.