11. kolo: Rožmitál - FK Lety 3:0 (2:0)

06.11.2011 00:00 Rožmitál - FK Lety 3:0 (2:0)

Sestava: Štěpán - Zýka, Bezděk, Janouš, Rosenkranz - Ondřej Fojt, Kratochvíl, Rada, Nesrovnal - Jůna, Paleta (60. Kischer)

Trápení našeho slátaného týmu pokračuje! Na hřiště nováčka jsme zavítali bez čtyř hráčů základního kádru a bylo to jednoznačně znát. Domácí nás přehráli důsledností v koncovce a nasazením. Domácí šli do vedení v 9. minutě po zaváhání několika našich hráčů. Poté se hra vyrovnala, hosté postupně získávali převahu, která ale nebyla zúročena v kýžené vyrovnání. Několik šancí hosté prováhali, největší z nich spálil sám unikající Paleta v 28. minutě. Za zmínku ještě stojí šance Kratochvíla, kterou reflexivně vykopl domácí brankář. Podle hesla nedáš, dostaneš, v 37. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení hrubou chybou Zýka. V 41. minutě minul opuštěnou domácí branku Nesrovnal. Po přestávce chtěli domácí utkání rozhodnout a svůj tlak vystupňovali. Výsledkem byla v 51. minutě nebezpečná střela, kterou vyrazil Štěpán na tyč. V následující čtvrthodině ovládli hru hosté, ale jejich snaha končila před pokutovým územím nebo na dobře chytajícím, někdy i se štěstím, domácím brankáři. Šance neproměnili Rada, Rosenkranz a střídající Kischer. V 74. minutě přišel rozhodující okamžik celého utkání, Janouš neodkopl do bezpečí míč a domácí po jeho hrubce již nezaváhali - 3:0. Zbytek utkání již proběhl v poklidu, domácí si svůj náskok pohlídali.