11. kolo: FK Lety - Štěchovice 1:1 (0:0)

28.10.2007 00:00 FK Lety - Štěchovice 1:1 (0:0) branka: Kabrna
Ztracené dva body. Po bezkrevném výkonu v druhém poločasu ztratili domácí dobře rozehraný zápas. Začátek utkání přinesl vyrovnaný průběh, ve kterém se oba týmy snažily získat převahu. Ve 14. minutě byl vyloučen za 2. žlutou kartu hráč hostů a začala dlouhá přesilovka. Domácí získali převahu, ale nedokázali se prosadit před brankou soupeře. Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu, domácí bušili do dobře organizované obrany hostů, ale žádná tutovka se nezrodila. V 69. minutě po centru do pokutového území hostů se prosadil křižnou přízemní střelou Kabrna - 1:0. Domácí nadále pokračovali v tlaku, ale největší šancí neproměnil v 76. minutě Jambor, kdy hlavičkoval z 5 metrů těsně vedle. Nedáš - dostaneš opět platilo, o 2 minuty později po standardní situaci po trestuhodném zaváhání domácí obrany vyrovnal nikým nekrytý hostující obránce. Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale žádná jasná šance nepřišla, jen dvakrát dobře vystřelil domácí Kratochvíl, ale hostující brankář byl vždy na místě.