11. kolo dorost FK Bílkovice - FK Lety 2:2 (1:1)

06.11.2016 14:13

Zápas na podmáčeném a nerovném terénu začal vyrovnaně. Domácí o něco více drželi míč, ale do nebezpečných kontrů se několikrát dostal Hrdlička, který však nad brankářem nevyzrál. V 18. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop po neopatrném zákroku Strnada, domácí penaltu proměnili a šli do vedení – 1:0. Po obdržené brance jsme zabrali a ve 23. minutě vyrovnali. Růžičkův přízemní centr dorazil do branky Hrdlička 1:1. Po vyrovnávací brance se hra opět uklidnila.

Druhý poločas jsme začali o něco aktivněji než domácí a v 53. minutě jsme šli do vedení, když Hrdlička propálil z vápna domácího gólmana – 1:2. Vedení nám vydrželo pouze sedm minut. Domácí vyrovnali po standardní situaci zpoza vápna, když exekutor kopu obstřelil zeď a míč na nerovném povrchu přeskočil Chvátala – 2:2. V 70. minutě unikl domácí obraně Růžička, ale netrefil branku. V 75. minutě mohli rozhodnout domácí, ale z malého vápna přestřelili odkrytou bránu. Zápas skončil spravedlivou remízou.

Branky: 2x Hrdlička