11. kolo: Červený Újezd - FK Lety 5:2 (2:0)

29.10.2005 00:00 Červený Újezd - FK Lety 5:2 (2:0) branky: Čermák, Drašnar
Další špatný výkon našeho týmu hlavně v obranné fázi. Domácí nám udělili v prvním poločasu lekci z produktivity. Vypracovali si během prvního poločasu 2 šance a obě proměnili v dvoubrankové vedení. Naši hráči si vypracovali též 2 šance a obě Kučera trestuhodně spálil. Hra v poli byla vyrovnaná. Druhý poločas sotva začal a po další chybě v naší obraně již vedli domácí 3:0. Následně během 10 minut naši hráči po brankách Čermáka a Drašnara snížili na rozdíl jediného gólu. Náš tým získal převahu a zdálo se, že žije šance na vyrovnání. Ale v 73. minutě domácí hráč hrubě fauloval Šůru a místo jeho vyloučení dohrával v 10 hráčích náš tým!!! Domácí se vymanili z našeho náporu a 2 góly v závěru upravili závěrečné skóre na 5:2.