11. kolo A-tým: FK Lety - Štěchovice 2:3 (1:1)

02.11.2008 00:00 FK Lety - Štěchovice 2:3 (1:1) branky: Nádr, Jablonský
Duel s vedoucím týmem přinesl pohledný fotbal, který nastavil v závěru krutou tvář domácím. Hosté se představili jako fotbalovější tým, domácí se jim vyrovnávali bojovností. Po vzájemném oťukávání měli hosté tutovku ve 20. minutě, ale svou šanci prováhali. V 24. minutě zahřmělo na druhé straně, do odraženého míče se opřel z více než 20 metrů Nádr a domácí šli do vedení - 1:0. Za čtyři minuty bylo vyrovnáno. Po rohu vyrovnali hosté hlavou 1:1.
Druhý poločas začali lépe hosté. V 49. minutě šli do vedení z trestného kopu, kdy zaváhal v domácí brance Štěpán - 1:2. Domácí dřeli a v 76. minutě vyrovnal po chybě hostujícího brankáře Jablonský - 2:2. Když už se zdálo, že se soupeři rozejdou nerozhodně, rozhodli hosté z rohového kopu utkání pro sebe - 2:3. Domácí musí mrzet špatné bránění standardních situací, ze kterých dostali všechny tři branky!