10. kolo starší žáci FK Lety - Hostivice 7:2 (3:1)

25.10.2014 16:05

V posledním domácím utkání letošní roku, naši žáci přivítali Hostivice. Soupeře, který byl před zápasem naším sousedem v tabulce. Nakonec všechny body zůstaly domácím, kteří slavili vysokou výhru.

Začátek zápasu vyšel výborně, hned první šanci proměnil Záhora, a tak vstřelil svůj 20. gól v této sezoně - 1:0. Hosté se nenechali brzkým gólem rozhodit a během několika minut odpověděli vyrovnáním. Naší v tu chvíli statickou obranu hosté snadno vykombinovali a zcela neobsazený útočník snadno vyrovnal - 1:1. Hra byla po obdržené brance vyrovnaná, ale s ubývajícím časem jsme přebírali iniciativu. V 15. minutě první půle jsme opět vedli, z protiútoku napřáhl Hrdlička a jeho výstavní střela skončila vsíti - 2:1. Od této chvíle jsme byli po celý zápas lepší a efektivnější než soupeř. 5 minut před přestávkou jsme zvýšili náskok, Záhora z levé strany nacentroval míč na volného Holého, který s trochou štěstí prostřelil gólmana - 3:1. Ve zbývající první půli se již nic zajímavého nestalo.

Druhá půle začala, tak jak skončila půle první. Tedy převahou domácích. Soupeře jsme přehrávali jednoduchou kombinací. Chvíli po začátku druhé půle jsme vstřelili gól. Hrdlička unikl obráncům a obstřelil brankaře - 4:1. Po další útočné kombinaci, se před Hrdličkou uvolnil prostor. Dostal se až do vápna, kde ho nikdo neatakoval. Brankář zůstal stát na brankové čáře a pro našeho útočníka to byla snadná vstřelená branka - 5:1. Další branku vstřelil po střele z dálky Záhora - 6:1. Ihned po vstřeleném gólu jsme skórovali znovu. Po centru se míč dostal k Záhorovi, který snadno dostal balon do branky - 7:1. Blížil se konec utkání. Po naší chybě v rozehrávce ve středu pole se míče zmocnili hosté a zkorigovali skóre na konečných - 7:2

Důležitá výhra před posledními dvěma zápasy, které odehrajeme oba venku. Branky: 3x Hrdlička, 3x Záhora, Holý