10. kolo: FK Lety - Průhonice 2:5 (0:2)

23.10.2005 00:00 FK Lety - Průhonice 2:5 (0:2) branky: Drašnar, Kučera
Komplex Průhonice pokračuje! Třetí porážka v řadě se soupeřem, jehož herní styl nám nesedí. První poločas byl vyrovnaný, náš tým bez obou stopérů, Demjanenka a Nádra, měl v prvních 30 minutách mírnou převahu. V 23. minutě hostující brankář skvěle chytil oblouček Drašnara. V 32. minutě po standardní situaci došlo k zaváhání v naší obraně a hosté se snadno ujali vedení. Ve snaze o vyrovnání do poločasu otevřeli naši obranu a v 41. minutě hosté podruhé trestali - 0:2.
Druhý poločas začal dalším šokem, hosté hned v 48. minutě zvýšili po rychlém brejku na 0:3. V 50. minutě se dostal za hostující obranu Šindelář, postupoval sám na hostujícího brankáře, ale k překvapení všech přestřelil hostující branku. V 53. minutě snížil Drašnar na 1:3 a 3 minuty na to snížil na rozdíl jediného gólu chytrou střelou Kučera. Domácí se vrhli všechny své síly do vyrovnání, ale hosté se již nenechali zaskočit. Mezi 58. a 60. minutou vstřelili 2 branky a utkání rozhodli ve svůj prospěch. Zbytek utkání se již dohrál bez změny skóre.