10. kolo dorost: FK Lety - V.Borek 2:1 (1:1)

24.10.2010 00:00 Utkání o první místo v tabulce rozhodli pro sebe bojovnější domácí ve 2. půli. FK Lety - Velký Borek 2:1 (1:1) Koudela, Wrobel
V 1. minutě šokoval všechny domácí Girga, kdy si vstřelil hlavou vlastní gól! O pět minut bylo srovnáno. Na centr Fialy si naběhl Koudela a vyrovnal. Druhý poločas měli domácí převahu, kterou korunoval v 62. minutě po rychlé akci Nesrovnala pěknou střelou Wrobel - 2:1. O tři minuty později byl Nesrovnal vyloučen a domácí šli do deseti. Hosté ale nezískali žádnou převahu, domácí se takticky zatáhli a podnikali rychlé protiútoky do otevřené obrany. Náskok mohl dvakrát zvýšit Koudela, ale vždy ho vychytal hostující brankář. Svou šanci neproměnil ani domácí Císař. Hosté měli gólovku v 83. minutě, ale domácí Geissler výborně vyběhl a vyrazil střelu hostující útočníka. Domácí se po 10. kole dostali do čela tabulky s náskokem 2 bodů.