10. kolo A-tým SK Votice - FK Lety 4:0 (2:0)

12.10.2015 14:04

10. kolo SK Votice - FK Lety 4:0 (2:0)

 

Sestava: Vácha - Rosenkranz, Martin Janouš, Šmerda (8. Janich), Marek Baubín - Jablonský, Turek (79. Moravec), Kratochvíl, Cipra (86. Štěpán), Jiří Kischer - Josef Baubín (72. Poslední)

 

Po relativně vyrovnané první půli byl závěr utkání domácí exhibicí. Domácí měli první příležitost ve 2. minutě, ale dorážka z několika metrů skončila nad břevnem branky hostů. V 8. minutě se uvolnil Josef Baubín, jeho střelu z 15 metrů vyrazil domácí brankář. V 11. minutě dostal stejný hráč pas za domácí obranu, ale praporek asistenta byl proti. O dvě minuty později se dostal po narážečce ke střele z hranice pokutového území Cipra, ale přestřelil. V 15. minutě zahrál Marek Baubín malou domů, míč zachytil domácí útočník, který přehodil vybíhajícího Váchu. Míč skončil na brankové konstrukci a od ní se odrazil na brankovou čáru. Na pokyn druhého asistenta byla uznána branka - 1:0. V 39. minutě se dostal po kombinaci před branku hostů domácí hráč, ale jeho pokus ukopl Kratochvíl na roh. O tři minuty později zvýšili domácí po kombinaci na 2:0.

V 50. minutě se prokličkoval z křídla Josef Baubín před domácího brankáře, ale jeho přehození skončilo v boční síti. Rozhodující situace utkání přišla v 66. minutě, domácí obránce z 50 metrů přehodil Váchu stojícího na hranici pokutového území, který se již nestačil vrátit do branky - 3:0. Hosté poté rezignovali a domácím narostla křídla. Vytvářeli si gólové příležitosti jako na běžícím pásu a svou převahu korunovali v 76. minutě čtvrtou brankou.