10. kolo A-tým SK Černolice - FK Lety 5:2 (4:1)

11.10.2014 19:04

SK Černolice - FK Lety 5:2 (4:1) Kolman, Rosenkranz

 

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Turek (34. Kustoš, 80. Váňa), Martin Janouš, Boubín - Šmerda, Kratochvíl, Cipra, Kischer (73. Štěrba) - Jablonský (77. Janich), Kolman

 

Černolice - FK Lety 5:2 (4:1)) Kolman, Rosenkranz
Stále se opakující chyby v defenzivě důsledkem spousty zbytečně inkasovaných gólů. Domácí měli od počátku mírnou převahu, ale první udeřili hosté v 16. minutě, dlouhý odkop zpracoval Jablonský, přihrál rozběhnutému Kolmanovi, jehož střelu zaznamenal brankář domácích až v síti - 0:1. Po třech minutách začala několik zápasů obligátní serie chyb v defenzivě hostů. Domácí od 19. do 36. minuty nastříleli čtyři branky a rázem bylo po utkání.
Hosté se snažili po přestávce napravit trapný dojem z prvního poločasu, ale vypracované šance zahodili Kischer a Šmerda. V 60. minutě pronikl do pokutového území domácích Jablonský, kde byl faulován a z nařízené penalty snížil Rosenkranz - 4:2. Poté domácí přidali a vypracovali si dvě šance, které zlikvidoval Štěpán. Snaha domácích byla korunována v 75. minutě, kdy vstřelili nedůrazné obraně hostů pátou branku. O minutu později mohl snížit Štěrba, ale svůj průnik nedotáhl do zdárného konce. V 79. minutě unikl domácí hráč, ale jeho pokus Štěpán vyrazil. V 86. minutě vystřelil na branku domácích Cipra, ale dobíhající Janich nedosáhl na míč před prázdnou domácí brankou. Chyby celého týmu při bránění a spousta ztracených míčů při rozehrávce přináší další a další zbytečně obdržené branky, které sráží sebevědomí a ústí v ustrašený alibistický výkon.