10. kolo A-tým FK Lety - Tatran Sedlčany B 1:1 (0:1) PK 5:4

30.10.2016 07:54

10. kolo FK Lety - Tatran Sedlčany B 1:1 (0:1) PK 5:4 Poslední

Pokutové kopy proměnili Baubín, Turek, Růžička, Nejepsa, Kustoš, neproměnil Rosenkranz

 

Sestava: Štěpán - Rosenkranz, Baubín, Kustoš, Turek - Dominik Kischer, Kratochvíl, Cipra, Poslední (75. Růžička) - Nejepsa, Císař (60. Jiří Kischer)

 

FK Lety - Tatran Sedlčany B 1:1 (0:1) PK 5:4 Poslední
Druhý tým tabulky se prezentoval sympatickým výkonem. Hosté byli od počátku aktivní a v 7. minutě se ujali po zmatcích v domácí obraně vedení, kdy špatně odkopnutý míč se odrazil k hostujímu útočníkovi, který jej dorazil do sítě. O dvě minuty později další chyba domácí obrany zůstala nepotrestaná, na poslední chvíli zabránil Kustoš skluzem úniku hostů. V 18. minutě našel pas hostů za obranu nabíhajícího útočníka, jehož prudký centr odvrátil opět skluzem Kustoš na roh. Hosté pokračovali v aktivní hře, v 36. minutě vyrazil nohou dobře chytající Štěpán další pokus hostů z úhlu.
Druhý poločas byl ze strany domácích přesnější a útočnější. V 53. minutě byl faulován u postranní čáry Dominik Kischer a z nařízeného přímého kopu Poslední nastřelil prudký centr do malého pokutového území a míč proletěl až k zadní tyči, kde skončil v síti - 1:1. Hosté v 71. vstřelili branku, ale nebyla pro jasné postavení mimo hru uznána. O deset minut později podnikli hosté rychlý protiútok do otevřené obrany, střela z 20 metrů orazítkovala břevno domácí branky. V 83. minutě se na hranici pokutového území dostal k míči Jiří Kischer, jehož táhlá střela těsně přeletěla břevno branky hostů. Hosté mohli strhnout vítězství na svou stranu v 86. minutě, ale střela z 10 metrů šla vedle branky. Ještě v poslední minutě pronikl do pokutového území Růžička, jeho střelu v posledním okamžiku zblokoval skluzem obránce hostů. Poté došlo k loterii pokutových kopů, kdy nakonec se po šesté sérii radovali domácí z druhého bodu.