1. kolo: FK Lety - Podlesí 2:5 (1:2)

26.08.2012 00:00 FK Lety - Podlesí 2:5 (1:2) Rada, Lukáš Jambor

Sestava: Geissler - Váňa, Bezděk, Friš, Rosenkranz - Jakub Janouš (52. Sochacký), Kratochvíl, Rada, Jablonský - Lukáš Jambor (78. Císař), Martin Janouš

Zraněními a absencemi zdecimovaní domácí předvedli slabý a odevzdaný výkon. Domácí bez čtyř hráčů základního kádru nepředvedli žádný zázrak a byli rádi jen za utrženou "pětku". Před 2 týdny rezignoval na svůj post trenéra Petr Krištůfek a hráči si jeho odchod vysvětlili po svém. Tréninková morálka šla vniveč a místo aby příprava vrcholila, hráči až na několik výjimek se poflakovali.
Domácí vstoupili do utkání plni odhodlání a v 7. minutě se ujali vedení střelou Rady z úhlu, která překvapila nejen hostujícího brankáře - 1:0. Hosté se rychle vzpamatovali z obdržené branky a v 13. minutě mohli vyrovnat. Střelu z hranice pokutového území vyrazil Geissler na tyč. V 18. minutě domácí zahrozili po autovém vhazování, ale na hlavičku Jablonského nikdo nedosáhl. V 22. minutě bylo vyrovnáno, hosté pohlednou kombinaci zakončili střelou do prakticky prázdné branky - 1:1. V 27. minutě postupoval útočník hostů sám na Geisslera, který stačil míč vyrazit. O minutu později se skóre již měnilo, hosté sice prováhali tutovku, ale odražený míč po střele z 20 metrů skončil v rohu domácí branky - 1:2. V 34. minutě hosté spálili další šanci, vyběhnuvší Geissler zlikvidoval další tutovku. Domácí se pokusili o vyrovnání, na ideální kolmici Jablonského naběhl Rada a sám před brankářem hostů svou tutovku zazdil, jeho střela skončila vedle branky. Ještě v 39. minutě svitla domácím naděje, po rychlé kombinaci vystřelil z hranice šestnáctky Rada, ale hostující brankář střelu vyrazil.
Po přestávce hrál jen jeden tým, domácím došel dech a fyzička a rychlí hosté toho využili. V 47. minutě vyrazil střelu zpoza trestného území Geissler míč na břevno. Z následujícího rohu nikým trestuhodně nehlídán vstřelil hlavou hostující hráč třetí gól - 1:3. V 57. minutě zvýšili hosté na 1:4 po nešťastném vyběhnutí Geisslera, který ale svou chybu ještě několikrát napravil. V 65. minutě po centru vystřelil Rada, hostující brankář míč vyrazil, ale dobíhající Lukáš Jambor dotlačil míč za brankovou čáru - 2:4. V 72. minutě spáli hosté další tutovku. V 84. minutě neproměnil největší šanci domácí Martin Janouš, jeho slabou střelu z 10 metrů hostující brankář snadno zlikvidoval. Nedáš - dostaneš, z protiútoku hosté zvýšili své vedení na 2:5. Poté domácí rezignovali a hosté neproměnili další dvě tutovky.