1. kolo: FK Lety - Jince 4:0 (1:0)

17.08.2013 00:00 FK Lety - Jince 4:0 (1:0) 3x Kalivoda, 1x Rosenkranz

Sestava: Štěpán - Šmerda, Baubín, Korbelář, Rosenkranz (83. Martin Janouš) - Turek, Kratochvíl, Kolman, Štěrba (78. Bartošek) - Jablonský (71. Frolík), Kalivoda

Nováček neodolal tlaku domácích ve 2. poločasu a odjíždí s vysokou porážkou. Hosté začali utkání bez respektu a prvních deset minut měli mírnou převahu, ale bez vážnějšího ohrožení domácí branky. Poté začali domácí získávat půdu pod nohama a tlačili se před hostující branku. První vážnou šanci spálil v 19. minutě Kalivoda, který se po přihrávce Šmerdy ocitl sám před hostujícím brankářem, ale byl nakonec zblokován. Hosté měli první vážnější šanci v 35. minutě, ale únik hostujícího útočníka odvrátil na roh Rosenkranz. Velkou šanci vypracoval svým průnikem Baubín, jehož přízemní centr v 38. minutě stačil vyrazit hostující brankář. Domácí šli do vedení v 41. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Rosenkranz a křižnou střelou z více než 20 metrů nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0.
Druhý poločas se odehrával pod taktovkou domácích. V 55. minutě vystřelil z úhlu Jablonský, jeho střela se od brankáře odrazila ke Kalivodovi, který nezaváhal - 2:0. V 63. minutě se dostal před hostujícího brankáře Turek, který jeho hlavičku vyrazil před Kalivodu, jenž ani tentokrát nezaváhal - 3:0. O dvě minuty později vystihl nepovedený offside systém Kratochvíl, postupoval sám na hostující branku, ale jeho střela skončila vedle tyče. V 71. minutě ocentroval Šmerda, v pokutovém území se nejlépe zorientoval Kalivoda a dokončil svůj hattrick - 4:0. Za zmínku stojí ještě hlavička Kalivody o pět minut později, míč sice skončil v síti, ale gól nebyl pro offside uznán.