1. kolo: FK Lety - Hořovicko B 4:1 (2:1)

21.08.2011 00:00 Vstup do soutěže se domácím vydařil! FK Lety - Hořovicko B 4:1 (2:1) Jablonský, Jůna, Nesrovnal, Turek

Sestava: Sochacký - Rosenkranz, Bezděk, Janouš, Dynybil (69. Zýka) - Turek, Kratochvíl, Rada, Nesrovnal (79. O.Fojt) - Jablonský, Jůna (86. Synek)

Vstup do soutěže se domácím vydařil. Velmi kvalitní soupeř posílený několika hráči z divizního A-týmu od počátku předváděl rychlý, důrazný a ofenzivní fotbal. V 7. minutě zázračně vyrazil hlavičku z bezprostřední blízkosti domácí brankář Sochacký. Domácí se snažili o rychlé brejky a v 10. minutě otevřel skóre po dorážce domácí Jablonský. Hosté zatlačili domácí do defenzívy a snažili se o vyrovnání. V 27. minutě po úniku Jůny domácí zvýšili na dvoubrankový rozdíl. Hosté vystupňovali svůj tlak a v 38. minutě snížili na rozdíl jednoho gólu.
Druhý poločas začal šancí hostí, kdy přízemní střela těsně minula domácí branku. V 52. minutě byl vyloučen hráč hostí za urážku rozhodčího. Hosté i o 10 hráčích se snažili o vyrovnání, ale v 61. minutě zvýšil po průniku do otevřené obrany hostí Nesrovnal. Poté byli za faul a následnou šarvátku vyloučeni domácí Janouš a hostující útočník. Domácí uzavřeli skóre utkání v 81. minutě z trestného kopu Turkem.