1. kolo: FK Lety - Červený Újezd 3:1 (2:1)

20.08.2006 00:00 FK Lety - Červený Újezd 3:1 (2:1) branky: Šůra, Šindelář, Plánička
Vstup do soutěže se domácím vydařil. Kvalitní a houževnatý soupeř přispěl k bojovnému a pohlednému utkání. Domácí okamžitě po zahájení zatlačili soupeře do defenzívy. Hned v 1. minutě prováhal svoji velkou šanci Šůra, druhá jeho šance přišla v 6. minutě a zde se již nemýlil - 1:0. Domácí pokračovali v náporu, ale hosté se postupně vymanili z tlaku a hrálo se od jedné branky ke druhé. V 20. minutě po zaváhání domácí obrany nastřelili hosté břevno domácí branky. V 36. minutě po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Šindelář a křižnou střelou zvýšil vedení na 2:0. Hosté nerezignovali a jejich aktivita jim vynesla v 44. minutě snížení z penalty za ruku v trestném území domácích - 2:1.
Gól "do šatny" se projevil v úvodu 2. poločasu na hře domácích, která ztratila přesnost a efektivitu. Hosté toho využili a v 71. minutě podruhé nastřelili břevno domácí branky. O 2 minuty později postupoval útočník hostí sám na domácí branku, ale Jeřábek v domácí brance ho "ustál" a jeho střelu vyrazil na roh. Hosté v těchto minutách hráli vabank. V 76. minutě se nejlépe zorientoval před brankou hostí Plánička a vstřelil uklidňující třetí branku - 3:1. Poté hosté odpadli a střídající Kučera v 83. minutě promarnil stoprocentní šanci. Vítězství domácích se nerodilo snadno a o to je cennější.