1. kolo dorost: FK Lety - Březnice 3:2 (1:1)

27.08.2011 00:00 Po upracovaném výkonu zůstaly všechny 3 body doma! FK LETY - SK BŘEZNICE 1918 3:2 (1:1)
Utkání bych rozdělil na čtvrtiny a to dvě velmi dobré a dvě špatné. Prvních 25 minut jsme na hřišti byli páni my a tým z Březnice nevěděl kam se dřív postavit, ale nepřicházel žádný gól, až z hezké kombinace a po centru Janouše jsme skórovali a hra se přenesla až do moc velkého klidu a hosté
začali zjišťovat, že se nemusí ničeho bát a můžou s námi hrát otevřený fotbal. Ale dalších 20 minut jsme naprosto přestali hrát a hosté srovnali do poločasu na 1:1. O poločase jsem klukům vytkl spoustu chyb a nedokonalostí
a do druhé půle jsme zase vlítli a hosté opět nevěděli co hrát, ale i když jsme byli v úvodních 20 minutách lepším týmem tak jsme inkasovali po chybě druhou branku a vzápětí hosté vedli. Do konce zápasu zbývalo necelých 20 minut, ale stále jsme věřili, že se ukáže naše síla mužstva a i více
zkušeností a zápas otočíme. I když jsme hráli druhou část druhého poločasu hůře než hosté, tak po dvou brankách jsme zápas otočili a získali první tří body v soutěži.

Jen doufám, že příští kolo v Dalekých Dušníkách, předvedeme ještě lepší hru plnou přesností a lepších nahrávek. Chybí nám ve hře více agresivity v útočné fázi, musíte mít větší chuť dát branku a ne doufat, že to tam nějak spadne. Určitě to nebude lehký soupeř, ale myslím, si že je v našich silách