1. kolo B-tým: FK Lety B - Kosoř 5:3 (3:3)

28.08.2011 00:00 Gólová přestřelka nakonec skončila vítězstvím domácích. Branky: 2x Martin Jambor, 1x Jan Křivánek, Lukáš Jambor, Petr Miška Sestava: Geissler - Fojt T., Zýka, Synek (80. Kučera), Kocman - Kárník (45. Šůra L.), Demjanenko M., Jambor L., Kapoun - Jambor M. (89. Miška), Křivánek

Po týdnu veder se hrálo za nepříznivého počasí pro diváky, neboť trávník vydatně zkrápěly přívaly deště. Hráčům to evidentně nevadilo, protože již v 2.minutě skončil v domácí síti první pokus hostí - 0:1. Domácí blekově odpověděli o minutu později, kdy Martin Jambor perfektně zakroutil přímý kop přes zeď - 1:1. Další pěkná akce vzešla z kopačky Zýky, který dlouhým centrem našel Křivánka a ten mezi dvěma obránci hlavou poslal míč do sítě hostí - 2:1. Hosté nerezignovali a nacházeli okénka v domácí obraně. Hosté vyrovnali v 10. minutě, přihrávku vzduchem si zpracoval efektně hostující útočník a druhým dotekem zakončil - 2:2. Další branku přidali opět hosté. Po "závaru" v domácí šestnáctce se hosté posadili hlavou - 2:3. Domácí vyrovnali povedenou střelou M. Jambora z 25.metrů, která se otřela o břevno - 3:3. Domácí měli do konce poločasu ještě několik slibných akcí, ale nedokázali je zužitkovat.

Do druhého poločasu šli domácí s tím, že už nesmí inkasovat branky. Svou roli sehrál i déšť, který po poločase ještě zesílil a térén byl těžší. Hra byla kouskovaná větším množstvím faulů. Především hosté dohrávali souboje agresivněji. Výsledkem bylo několik žlutých karet na straně hostů. Domácí se dočkali v 60. minutě po pěkné kombinaci se prosadil L.Jambor - 4:3. Domácí se po té zatáhli a čekali na brejky. Po zdařilém úniku Křivánka tahal za záchranou brzdu hostující obránce, jen za cenu faulu, a předčasně tak opustil hřiště po obdržené červené kartě. Hosté však i v deseti byli aktivnější a sahali po vyrovnání. Domácí podržel především brankář po pěkně provedeném přímém kopu. Hosté hráli na riziko, které mohl potrestat střídající Kučera, ale nedokázal mířit přesně. Definitivní tečku přinesla třetí minuta nastavení. Po úniku Křivánka zužitkoval přesnou přihrávku střídající Miška - 5:3