1. kolo A-tým SK Lhota - FK Lety 3:0 (1:0)

10.08.2014 22:10

SK Lhota - FK Lety 3:0 (1:0)

Sestava: Štěpán - Šmerda (81. Štěrba), Martin Janouš, Rosenkranz, Boubín (56. Jakub Janouš) - Turek, Kratochvíl, Cipra (76. Kustoš), Kischer (62. Kalivoda) - Nejepsa, Jablonský

 

Hosté zaplatili nováčkovskou daň. Domácí využili nabídnuté příležitosti obranou hostů a zaslouženě zvítězili. Prvních deset minut měli domácí převahu, posléze se začali hosté osmělovat. Ve 12. minutě po dlouhém pasu za obranu postupoval domácí útočník na Štěpána, který jeho sólo nohou vyrazil. O šest minut později se situace opakovala, ale domácí útočník se lekl křižujícího Martina Janouše a vystřelil vedle. V 24. minutě napřáhl ke střele domácí Mikolanda, ale Štěpán míč vyrazil. V 29. minutě vystřelil zpoza hranice pokutového území Cipra, ale domácí brankář jeho povedenou střelu vyrazil a Kischer nestačil míč dopravit do domácí sítě. O minutu později vychytal Štěpán sólo Mikolandy. V 33. minutě unikl domácí obraně Nejepsa, ale brankář jeho sólo z úhlu chytil. O tři minuty později hlavičkoval přetažený centr Jablonský, ale míč proběhl podél branky. O další minutu později pronikl Nejepsa po křídle, jeho přihrávku na nabíhajícího Jablonského stačili domácí na poslední chvíli odvrátit. V 37. minutě pronikli domácí před Štěpána, který opět pokus mířící do branky vyrazil. O 4 minuty později těsně minula dorážka Mikolandy branku hostů. V poslední minutě první půle pronikl domácí útočník do pokutového území, kde se ho pokusil zastavit Martin Janouš. Za jeho zákrok nařídil rozhodčí pokutový kop, který Mikolanda proměnil.

V 51. minutě chytil Štěpán prudkou střelu, kterou na něj vyslal z 20 metrů Mikolanda. Domácí zvýšili své vedení v 54. minutě, kdy po nedorozumění Turka s Martinem Janoušem našla křižná přihrávka nekrytého domácího útočníka, který nezaváhal. V 64. minutě prováhal velkou příležitost Nejepsa, který místo přihrávky na Kalivodu zvolil sólový únik, který domácí dokázali zastavit. V 72. minutě vyrazil Štěpán míč ze standardky na nohu domácího hráče, ale jeho oblouček skončil nad břevnem. O čtyři minuty později vyhraná hlavička na polovině poslala domácího útočníka do sóla, které skončilo třetím gólem. V 78. minutě napřáhl Kratochvíl z více než 20 metrů, ale domácí brankář vytáhl parádní zákrok a míč vyrazil na roh. V 84. minutě byl stažen za dres v pokutovém území domácích Nejepsa, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Domácí si poté výhru uhlídali. Pro hosty je porážka za jejich výkon krutá!