1. kolo A-tým FK Lety - SK Hvozdnice 0:5 (0:1)

10.08.2015 06:33

1. kolo FK Lety - SK Hvozdnice 0:5 (0:1)

 

Sestava: Vácha - Turek (49. Jiří Kischer), Šmerda, Martin Janouš, Rosenkranz - Nesrovnal (64. Poslední), Kratochvíl, Cipra (46. Kalivoda), Marek Baubín - Nejepsa, Jablonský (73. Janich)

 

Hosté byli po celé utkání fotbalovější a udělili domácím lekci z nasazení a produktivity. Hosté v 6. minutě ohrozili domácí branku, po rozehrávce standardky prudkou střelu vyrazil Vácha na roh. Ve 13. minutě fauloval Janouš útočníka hostů v pokutovém území. Z nařízené penalty šli hosté do vedení, Vácha vystihl směr střely, míč vyrazil, ale na dorážku už byl krátký - 0:1. Ve 20. minutě pronikl Turek do pokutového území hostů, ale jeho centr nedorazil nikdo do branky. V 24. minutě chytil nepříjemnou střelu hostů Vácha. V 36. minutě se uvolnil Cipra, ale jeho střela mířila vedle. V 38. minutě se dostali hosté po kombinaci před branku domácích, ale jejich šanci odkopli domácí na roh. V 42. minutě po chybě Baubína unikli hosté sami do pokutového území, ale dorážka ze 6 metrů šla vedle branky. Další příležitost měli hosté v 45. minutě, ale sólo hostujícího útočníka zázračně chytil Vácha. Z protiútoku spálil největší šanci domácích Jablonský, který sám z 10 metrů přestřelil branku hostů!

Po přestávce nastříleli hosté mezi 48. a 62. minutou tři branky a rázem bylo po utkání! V 66. minutě rozehrál standardku Poslední, po míči se natahoval Kalivoda, který byl zezadu stažen za dres, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. V 70. minutě vnikl do pokutového území Rosenkranz, jeho střelu stačili hosté zblokovat do boční sítě. V 72. minutě přidali hosté pátou branku a definitivně potupili domácí. V závěru v 87. minutě spálil Janich velkou šanci, ocitl se sám před hostujícím brankářem, míč z jeho kopačky však skončil vedle tyče.