9. kolo A-tým MFK Dobříš B - FK Lety 1:2 (1:1)

01.10.2023 19:58

9. kolo MFK Dobříš B - FK Lety 1:2 (1:1) Holý, Černý

Sňozík - Kratochvíl (89. Štěpán), Pechar, Janich, Měchura - Veselý, Černý, Poslední, Holý, Krtek (82. Ward) - Koštialik

Cenné body zvenku. Domácí zahájili utkání zhurta, v 7. minutě se ujali vedení po sérii chyb v defenzivě hostů - 1:0. Nápor domácích pokračoval, po střele z dálky, kterou vyrazil Sňozík na rohový kop, z něj přímo domácí hráč trefil tyč. Hosté se postupně osmělili a po centru nastřelil z úhlu hostující Krtek tyč domácí branky, následná dorážka Veselého byla zablokována. Chvíli nato dostal Koštialik míč do uličky a sám před domácím brankářem netrefil branku. V 42. minutě bylo srovnáno, na přihrávku Černého si naběhl Koštialik, který našel před odkrytou brankou Holého, pro kterého již nebyl problém skórovat do odkryté branky - 1:1.

Chvíli po přestávce se dostal před branku domácích Holý, jeho překvapivá střela však těsně minula domácí branku. Domácí se poté dostali po zbytečné ztrátě míče na polovině do brejku, který však skončil střelou nad branku. Hosté kontrovali, Koštialik unikl po křídle, jeho střela skončila nad břevnem domácí branky. Poté se dostal za domácí obranu nabíhající Kratochvíl, ale jeho střela byla sražena na roh. Hosté si vypracovali další příležitost, po kombinaci se dostal míč k Černému, jeho střela však skončila mimo tyče. V 76. minutě se postavil k trestnému kopu Černý, jeho střela byla tečována ve zdi a míč zapadl do sítě domácí branky - 1:2. Domáci poté vrhli vše do útoku, hosté pozorně bránili a co prošlo, pochytal Sňozík, který se dvakrát v závěru vyznamenal po nebezpečných střelách domácích.