15. kolo B-tým FK Středokluky B - FK Lety 2:4 (1:2)

28.04.2024 19:39

15. kolo FK Středokluky B - FK Lety 2:4 (1:2)

Lukáš Květoň, Vojtěch Šplíchal, Petr Miška, Daniel Beránek

Zápas z našeho pohledu velmi nervózní a nepřesný v počtu nahrávek. Začátek zápasu začal tlakem našeho B týmu, který kontroloval střed hřiště. První velkou šanci měl Lukáš Květoň, který unikl domácí obraně, ale jeho pokus byl zblokován na roh v sedmé minutě. Z následného rohu po centru Tomáše Krtka již Lukáš Květoň skóroval hlavou k tyči - 0:1. V patnácté minutě však bylo domácím týmem srovnáno pěknou střelou k tyči z pětadvaceti metrů - 1:1. O šest minut později si naše družstvo vzalo vedení zpět, kdy po samostatném úniku využil své šance Vojtěch Šplíchal a prostřelil brankáře domácích - 1:2. Následně po zbytek poločasu probíhal festival spálených šancí z pohledu našeho družstva, kdy svoje šance neproměnili Lukáš Květoň, Milan Zevl st., Vojtěch Šplíchal a Marek Chvátal. Poločas skončil - 1:2.
Druhý poločas začalo naše družstvo nervózně a nepřesnými nahrávkami a domácí družstvo toho využilo. V padesáté minutě domácí vyrovnali po chybě ve středu pole, kdy běželi na hostující obranu dva útočníci a dokázali své šance využít - 2:2. Následně kopačky hostů svázala nervozita a domácí nadále hrozili z protiútoků, ale žádný z útoků se neuchytil. Jednu z velkých šancí hostů měl Milan Zevl ml., který unikl obraně domácích, ale nedokázal využít nabídnuté šance a domácí brankář šanci vyrazil na roh. Až v sedmdesáté minutě vrátil vedení hostům Petr Miška, který hlavičkoval z oblasti penalty a trefil šibenici domácí branky - 2:3. Poslední branku hostů skóroval Daniel Beránek, který využil parádního pasu Tomáše Krtka, výborně zpracoval nahrávku a zakončil samostatný únik podél brankáře domácích - 2:4. Do konce utkání se již nic závažného nestalo a zápas skončil vítězstvím hostů.