9. kolo dorost FK Lety - Sokol Hostouň 1:0 (1:0)

08.10.2017 14:15

Sestava: Chvátal – Babiak, Edl, Veselý, Calda – Přib (90. Krtek), Květoň, Koníček – Záhora, Strnad (54. ČK), Hrdlička (89. Tenkrát)

V domácím zápase jsme proti sousednímu týmu v tabulce hráli dlouho v oslabení, o jedinou branku v zápase se postaral později vyloučený Strnad.

Od úvodního hvizdu byla hra velice vyrovnaná. První větší šanci si vytvořil Hrdlička, ale v zakončení nebyl přesný. Jediná branka padla ve 21. minutě. Strnad využil chyby brankáře a hlavičkou prorval míč do sítě – 1:0. Vzápětí mohli hosté vyrovnat, ale nebezpečnou střelu zlikvidoval Chvátal. Ve 30. minutě dobíhal Květoň odražený míč a pokoušel se z úhlu o skórování do odkryté brány, ale nastřelil pouze tyč. Nebezpečí hrozilo především po vysokých míčích do našeho vápna, ovšem po prvním poločase jsme do kabin odcházeli s čistým kontem.

Velká komplikace přišla přesně po devíti odehraných minutách v druhém poločase. Strnad za faul na polovině hřiště vyfasoval druhou žlutou kartu, a tudíž dostal červenou. Hosté od této chvíle dobývali naši obranu, avšak využít dlouhou přesilovku se jim nepodařilo. Naopak definitivní rozhodnutí mohlo několikrát přijít z rychlého brejku, ale velké šance jsme neproměnili.

Branka: Strnad