9. kolo A-tým: FK Lety - Nečín 2:0 (0:0)

19.10.2008 00:00 FK Lety - Nečín 2:0 (0:0) branky: Janouš, Kalivoda
Utkání s lídrem tabulky přineslo fotbal plný nasazení a emocí. Hosté nastoupili plni sebevědomí a chtěli rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Domácí bez tří zraněných hráčů se snažili nasazením a bojovností vymazat rozdíl osmi bodů v tabulce. Hra měla svižné tempo a v 27. minutě se po kombinační akci dostal do velké šance domácí Jablonský, ale svou příležitost prováhal. Hosté v 31. minutě mohli jít do vedení po "velké" malé domů domácího Šůry, ale domácí brankář Strnad vyhlavičkoval míč z brankové čáry na roh.
Na začátku druhého poločasu se hosté zatáhli na svou polovinu a čekali na brejky. Domácí si vypracovali několik gólových situací, ale hlavička Šůry v 52. minutě skončila na břevně, dorážka střídajícího Frolíka v 58. minutě šla nad břevno. V 70. minutě byl přísně vyloučen domácí Plánička a hosté hráli přesilovku. Vyloučení paradoxně nakoplo domácí, kteří v 72. minutě šli do vedení po průniku dorostence Janouše - 1:0. O dvě minuty později zvýšil na 2:0 svým sólem Kalivoda. Zbytek utkání si domácí vedení pohlídali a nepustili hosty do závěrečného náporu.