7. kolo starší žáci SK Kročehlavy - FK Lety 3:6 (0:4)

07.10.2017 14:16

Zápas rozhodl suverénní výkon v prvním poločase. Od úvodu byla znatelná naše převaha, především ve středu pole, kde jsme často sbírali odražené míče. Dlouho se nedařilo vstřelit branku z vyložených šancí, avšak ve 27. minutě střeleckou smůlu protrhl Chvátal a během osmi minut jsme zaslouženě soupeři nasázeli čtyři branky. Během pěti minut završil Chvátal svůj hattrick a ve 34. minutě přidal další gól Kalvoda 0:4

Druhý poločas začal zvýšenou aktivitou domácích. Ti snížili ve 44. minutě, ovšem za další dvě minuty přišla velice důležitá odpověď z kopaček Chvátala 1:5. Domácí ještě stihli snížit v 56. a v 67. minutě, ale poslední slovo měl opět Chvátal, který konečně předvedl svůj standardní výkon z minulé sezóny – 3:6.

Branky: 5x Chvátal, 1x Kalvoda