7. kolo: FK Lety - Braškov 4:1 (2:0)

04.10.2009 00:00 FK Lety - Braškov 4:1 (2:0) branky: Hajda, Jablonský, Rosenkranz, Turek
V 58. minutě bylo rozhodnuto! Domácí měli mírnou převahu, ze které se zrodila ve 14. minutě střela Jablonského do břevna hostující branky. Hosté kontrovali a v 19. minutě zazvonilo břevno na opačné brance. V 26. minutě se situace opakovala, tentokrát zvonilo břevno po střele domácího Turka. Domácí se dočkali v 32. minutě, kdy lehce tečovaný centr skončil za zády hostujícího brankáře. Domácí zvýšili v 42. minutě Jablonským z penalty po faulu na pronikajícího Janouše.
Po přestávce pokračovali domácí v náporu a v 58. minutě byla nařízena druhá penalta za faul na pronikajícího Jablonského. Tentokrát úspěšně skóroval Rosenkranc. Hosté se začali více věnovat nohám soupeře než hře a po jednom faulu byl za protesty vyloučen hostující obránce. V 76. minutě zaváhala domácí obrana a hosté snížili na 3:1 vlastním gólem. V 79. minutě zakončil skóre utkání Turek po krásné narážečce s Rosenkranzem.