6. turnaj mladší přípravka

27.10.2016 07:04

6. turnaj mladší přípravka

Na posledním podzimním turnaji okresního přeboru předvedla mladší přípravka FK Lety zřejmě nejlepší dosavadní výkon. Sestava bez dvou posil ročníku 2008 po vítězství 8:2 nad Dobřichovicemi, vybojovala výhru 3:2 nad Řevnicemi a již v kompletním složení pak smázla 9:1 béčko Kazína i Všenory 6:1.

Ve finále jsme pak brzy prohrávali s kazínským áčkem 0:3, abychom ještě do půle vyrovnali a nakonec po velkém boji prohráli 5:7. Ovšem soupeře jsme po většinu zápasu tlačili a inkasovali jsme většinou z rychlých protiútoků. Velká pochvala patří nejen hráčům, ale také rodičům, kteří vytvořili kotel a hezky náš povzbuzovali.

Hráli jsme ve složení: Matěj Albrecht, Vojta Havránek, Michal Janda, Adam Kalivoda, Sebastian Křivánek, Honza Nývlt, Šimon Pešice a Kryštof Pražák.

V tabulce jsme v polovině soutěže s náskokem 32 bodů na 2. místě. Po 30 zápasech máme bilanci 23 výher, 1 remíza, 6 porážek a skóre 203:85.