6. kolo dorost TJ Baník Švermov - FK Lety 3:2 (0:2)

17.09.2017 14:27

Sestava: Chvátal – Calda, Edl, Matoušek, Uriánek (70. Vyleta) – Krtek, Květoň, Koníček  - Hrdlička, Strnad, Přib (81. Vrátný)

Utkání se vyvíjelo ihned od začátku pro nás. Ve 13. minutě unikl Přib, obehrál gólmana a poslal naše dorostence do vedení – 0:1. Obrana odolávala v první půli domácím atakům úspěšně, ti se dostávali především do střel z dálky a několikrát zazlobili i po centrech do vápna. Ve 39. minutě navýšil skóre opět Přib, který využil zaváhání domácího beka – 0:2.

Bohužel druhý poločas jsme opět nezvládli. Ihned v první minutě domácí snížili po standardní situaci, což jim vlilo krev do žil - 1:2. V 58. minutě přišlo vyrovnání a v 78. minutě byla zkáza dokonána – 3:2. Naše hra byla v druhém poločase až příliš statická, k prohře také přispěla psychická neodolnost některých našich hráčů, kteří se nechali snadno vyprovokovat. Zápas rozhodčí ukončil o pět minut dříve kvůli strkanici na polovině hřiště.

Branky: 2x Přib