5. kolo: FK Lety - Mutějovice 5:0 (1:0)

21.09.2009 00:00 FK Lety - Mutějovice 5:0 (1:0) 2x Jůna, 1x Jablonský, Rosenkranz, Janouš
V první půli relativně vyrovnané utkání se po přestávce změnilo v exhibici. Domácí šli v 6. minutě do vedení po rychlé kombinaci, kterou zakončil gólem Jůna. Poté se hra přelévala od branky k brance a domácí promarnili další gólovky. Hosté nastřelili v 26. minutě břevno domácí branky.
Druhý poločas začal náporem hostí, ale žádná šance se nezrodila. Domácí se vymanili z tlaku hostí a v 59. minutě zvýšil z rychlého protiútoku Jablonský na 2:0. Třetí branku přidal z penalty o 4 minuty později Rosenkranz po faulu na Kischera. Domácí pokračovali v rychlých protiútocích a čtvrtý gól vstřelil aktivně hrající Jůna. Skóre uzavřel v 78. minutě střídající Janouš. Hosté nastřelili v závěru tyč domácí branky. Domácí tak napravili debakl z Žebráku.