5. kolo: FK Lety - Březnice 3:2 (2:1)

19.09.2010 00:00 FK Lety - Březnice 3:2 (2:1) 2x Turek, 1x Hajda
Spousta zahozených šancí udělala nakonec z utkání drama. Hosté zahodili v 1. minutě gólovku a domácí z následného protiútoku po faulu na Jůnu kopali přímý kop, ze kterého je poslal do vedení Turek. Další dvě šance zazdil Jůna, který šel dvakrát na hostujícího brankáře a selhal. Hosté z nenápadného protiútoku po sérii chyb v domácí obraně vyrovnali v 32. minutě. V 37. minutě nastřelil domácí Kratochvíl tyč hostující branky. Domácí strhli vedení na svou stranu v 38. minutě Turkem po rohovém kopu.
Domácí po přestávce zatlačili hosty před jejich branku a v 55. minutě neproměnil svou tutovku Jambor, jež nastřelil po samostatném úniku pouze tyč. Úsilí domácích bylo korunováno v 58. minutě, kdy po závaru před hostující brankou se nejlépe zorientoval Hajda a dorážkou zvýšil na 3:1. Hosté nerezignovali a snížili na rozdíl gólu v 86. minutě po dalších nepřesnostech před domácí brankou. Hosté již více do konce utkání nestihli.