3. kolo: FK Lety - Zdice 3:1 (1:1)

07.09.2009 00:00 FK Lety - Zdice 3:1 (1:1) branky: Turek, Jůna, Rosenkranz
Utkání plné nervozity, tvrdosti a nepřesností. Domácí se od počátku vrhli do útočení a první čtvrhodinu nepustili hosty z jejich poloviny. V 17. minutě po zaváhání domácí obrany se hosté dostali do první vážnější akce a hned ji využili - 0:1. Domácí v 21. minutě vyrovnali po standardní situaci, kterou rozehrál Rosenkranz a hlavou zakončil Turek. Do 45. minuty měli domácí mírnou převahu, ale žádná vážnější šance se neurodila.
Druhý poločas byl ze strany domácích nervózní. Snaha o co nejrychlejší stržení vedení na svou stranu nepřinášela kýžené ovoce. Naopak hosté v 49. minutě zahrozili, ale dobře vyběhnuvší Štěpán střelu vyrazil na roh. V 51. minutě postupoval Jůna na brankáře hostí, který jeho střelu vytěsnil na roh. V 73. minutě po další standardce Rosenkranze hlavičkoval přetažený míč Turek před branku, kde se nejrychleji zorientoval Jůna a zblízka skóroval. Hosté přitvrdili a zrodilo se několik nepěkných strkanic. V 81. minutě postupoval Jůna sám na hostující branku a byl hostujícím brankářem v pokutovém území sražen. Z nařízené penalty uzavřel skóre Rosenkranz.