25. kolo: FK Lety - Králův Dvůr B 4:2 (2:1)

20.06.2009 00:00 FK Lety - Králův Dvůr B 4:2 (2:1) branky: 2x Jůna, Kalivoda
Oba týmy byly již před výkopem zachráněny a hrály otevřený fotbal plný ofenzívy. Hosté od počátku hýřili aktivitou a v 17. minutě šli po rohovém kopu do vedení. Domácí opláceli stejnou mincí a v 29. minutě vyrovnali střelou Jůny z hranice pokutového území. O 4 minuty později šli domácí do vedení střelou zpoza šestnáctky, kterou vyslal Kalivoda. Hosté ale byli i nadále nebezpeční a domácí odcházeli do šaten s jednobrankovým vedením hlavně díky jistým zákrokům Zusky v domácí brance.
Druhý poločas odehráli hostí stylem vabank. Vrhli všechny síly do útoku a přestali myslet na zadní vrátka. Domácí toho využili a v 69. minutě vstřelil třetí gól s chutí hrající Kalivoda. Domácí vnikali do otevřené obrany hostů a jejich snaha byla korunována dorážkou Jůny v 78. minutě. Poté domácí lehkovážně zahodili další tři tutovky. Hosté dohráli utkání bez rezignace a v 87. minutě zkorigovali výsledek na přijatelných 4:2.