24. kolo: FK Lety - Městečko 1:3 (0:3)

06.06.2010 00:00 Nedisciplinovanost a podcenění soupeře - to je příčina zbytečné porážky. FK Lety - Městečko 1:3 (0:3) branka: Rada
Nedisciplinovanost a podcenění soupeře - to je příčina porážky. Utkání ovlivnil svými zkraty Jůna, který v 2. minutě obešel hostujícího brankáře a lajdácky svou šanci zahodil, kdy místo střely do prázdné branky zvolil kličku na dobíhajícího obránce a ten k překvapení všech mu míč ukopl. Své nepovedené vystoupení zakončil v 59. minutě, kdy byl faulován a oplácel, za což byl vyloučen.
Hosté do 29. minuty nastříleli tři branky a rozhodli utkání. Domácí druhý poločas tlačili, ale jejich snahu uťali svými vyloučeními Jůna a Šturma, který byl za druhou žlutou kartu vyloučen v 73. minutě. Domácí nastřelili dvakrát břevno hostující branky. O devíti hráčích zkorigoval výsledek v 83. minutě Rada.
Za zmínku stojí i zvláštní přístup Nádra, který za nepříznivého stavu se o poločase rozhodl, že nemá smysl již dál hrát a nechal kolektiv na holičkách.