21. kolo: FK Lety - Nová Ves p.Pl. 1:2 (1:1)

17.05.2009 00:00 FK Lety - Nová Ves p.PL. 1:2 (1:1) branka: Kalivoda
Chyby v obraně a neproměňování šancí rozhodly o zbytečné ztrátě bodů. Okamžitě po zahájení utkání se domácí po akci Jůny ujali vedení dorážkou Kalivody. Hosté byli zaskočeni a domácí se snadno dostávali před hostující branku. Do 10. minuty spálili domácí další dvě tutovky. Poté se hra začala pozvolna vyrovnávat. V 24. minutě neproměnil další obrovskou šanci domácí Kischer a trest v podobě vyrovnání na sebe nenechal dlouho čekat. V 25. minutě po standardní situaci vyrovnali hosté hlavou po obvyklém zaváhání v domácí obraně. V 32. minutě pokračoval festival zahozených šancí ze strany domácích - Jablonský svou šanci promarnil zbrklou přihrávkou na obsazeného hráče.
Druhý poločas byl vyrovnaný. Hosté nastřelili břevno domácí branky v 58. minutě. Hra se poté odehrávala bez výrazných šancí. V 71. minutě přišlo další zaváhání v domácí obraně a hosté po rohovém kopu podruhé hlavou trestali - 1:2. Domácí vrhli všechny síly do závěrečného náporu, ale bez jakéhokoliv výsledku.