21. kolo: FK Lety - Hostivice 2:1 (1:1)

15.05.2005 00:00 FK Lety - Hostivice 2:1 (1:1) branky: Drašnar, Karpiv
Potvrdili jsme vzestup formy i bez 3 hráčů základního kádru. Vstoupili jsme do zápasu s předsevzetím, že nesmíme zklamat věrné domácí diváky. Začátek zápasu byl vyrovnaný, měli jsme mírnou převahu, ale v 14. minutě jsme inkasovali po zaváhání několika našich hráčů v defenzívě. V 19. minutě již bylo vyrovnáno po šikovném uvolnění Drašnara a jeho tečované střele zpoza pokutového území. Do konce 1. poločasu jsme neproměnili další 2 velké šance Kučery - při první výborně zasáhl brankář hostů, druhá šance skončila po jeho hlavičce na tyči hostující branky.
2. poločas se již odehrával pod naší taktovkou. Přišli i velké šance, ale Čermák dvakrát zaváhal před brankou hostů, hlavičku Karpiva zázračně chytil brankář hostů. Když už se zdálo, že utkání skončí nerozhodně, v 85. minutě po rohu Mňuka hlavičkoval nejmenší hráč na hřišti Karpiv do sítě hostů. Těsné vedení jsme již taktickou hrou udrželi. Prokázalo se, že vítězství v minulém kole nebylo náhodné a velkou bojovností jsme nahradili absentující hráče - F.Novotného, M.Demjanenka a L.Šůru.