20. kolo: FK Lety - Rožmitál 4:1 (2:1)

10.05.2009 00:00 FK Lety - Rožmitál 4:1 (2:1)
Výsledek předčil očekávání. Domácí rozhodli utkání dvěma góly v posledních deseti minutách. Domácí vlétli na soupeře a hned v 1. minutě nastřelil Jablonský břevno hostující branky. Hosté kontrovali a v 5. minutě musel vytáhnout jeden ze svých zákroků Zuska v domácí brance. V 10. minutě šli domácí do vedení po průniku domácího Koudely, jehož přízemní střela se odrazila od tyče do branky. Hosté nerezignovali a v 22. minutě vyrovnali po křižném centru za domácí obranu. Hrál se fotbal nahoru - dolů a v 28. minutě po faulu na Kalivodu strhl vedení na stranu domácích z trestného kopu Plánička. Hosté nastřelili z rychlého protiútoku v 41. minutě tyč domácí branky.
Druhý poločas byl zpočátku pod taktovkou hostí. Vypracovali si několik střeleckých příležitostí, ale žádnou gólovou. Až v 73. minutě propásli hosté největší šanci na vyrovnání, kdy po chybě domácí obrany střílel z hranice malého vápna hostující útočník do odkryté domácí branky, ale jeho střela byla na poslední chvíli sražena na roh. V 81. minutě po průniku střídajícího Fojta vstřelil rozhodující gól domácí Kalivoda. V 86. minutě byla za faul v trestném území hostů nařízena penalta, kterou s přehledem proměnil Jablonský - 4:1.