2. kolo: Průhonice - FK Lety 4:2 (2:1)

29.08.2004 00:00 Průhonice - FK Lety 4:2 (2:1) branky Honzek (z pen.), Demjanenko Milan
Porážka se soupeřem, který měl větší vůli po vítězství. Opět se ukázalo, že zvítězit může jen tým, který jde výhře více naproti. Domácí se do nás pustili od první minuty a vypracovali si i gólové šance. Když už se zdálo, že jsme nápor domácích přečkali, došlo k nastřelené ruce v našem "velkém vápně" a domácí šli z penalty do vedení. V 38. minutě a vzápětí v 40. minutě jsme neproměnili dvě stoprocentní gólové šance a podle přísloví "nedáš, dostaneš" nás domácí v 41. minutě potrestali. V 45. minutě jsme snížili na 2:1 po faulu na Kučeru v pokutovém území z penalty, kterou proměnil Honzek.
Druhý poločas začal jak první, domácí se vrhli do útoku, ale paradoxně jsme se i my dostali do dvou šancí, které stačili domácí obránci v poslední chvíli zblokovat. V 52. minutě po další velké chybě v našem pokutovém území nám domácí odskočili do dvougólového vedení. V 70. minutě snížil Demjanenko z trestného kopu. Začali jsme získávat převahu, ale naší snahu definitivně zmrazila chyba brankáře, který inkasoval z trestného kopu z 35 metrů. V závěru jsme ještě dvakrát ohrozili branku domácích ale bez efektu. Některým našim hráčům se utkání vůbec nepovedlo, dělali školácké chyby a některým navíc chyběla bojovnost, srdnatost a koncentrace.