19. kolo: Komárov - FK Lety 2:3 (1:0)

03.05.2009 00:00 Komárov - FK Lety 2:3 (1:0) branky: Koudela, Jůna, Jablonský
Utkání plné nervozity a emocí nakonec dotáhli hosté do úspěšného konce. Domácí smířeni se sestupem začali vlažně a hosté se jim přizpůsobili. Jakoby si mysleli, že po zdařilém utkání se Řevnicemi se jim nemůže nic stát. Hosté si do poločasu vypracovali tři tutovky, ale žádná nebyla proměněna. Podle přísloví "nedáš - dostaneš" se domácí ve 44. minutě po rohovém kopu ujali vedení. Hosté po poločasové bouřce v kabině přišli na hřiště jako vyměnění. V 47. minutě si centr Koudely srazil domácí obránce do vlastní branky a bylo vyrovnáno. Festival zahozených šancí pokračoval, hosté promarnili další tři tutovky. V 76. minutě po úniku Koudely strhl vedení na stranu hostí hlavou Jůna. Hosté pak v 79. minutě po sólu Jablonského zvýšili na 1:3. V 81. minutě po chybě hostující obrany domácí snížili na rozdíl jediného gólu. Hosté už nepřipustili vyrovnání a utkání dotáhli ke třem velmi důležitým bodům.