17. kolo: FK Lety - Sokol Dobřichovice 1:2 (0:2)

17.04.2006 00:00 FK Lety - Sokol Dobřichovice 1:2 (0:2) branka: Šůra
Derby pro sebe rozhodli bojovnější hosté, kteří šli úspěchu více naproti. Přesto prvních 15 minut vypadalo na velký debakl hostí. Domácí si vytvořili 3 vážné gólové příležitosti a všechny trestuhodně zahodili. Podle hesla "Nedáš - dostaneš" v 20. minutě skončil odkop z 25 metrů obránce Dobřichovic k udivení všech přítomných v "šibenici" domácí branky - 0:1. Tato chyba se promítla do dalšího vývoje utkání. Hra se vyrovnala, útoky se střídaly na obou stranách. V 37. minutě po dvou následných chybách skórovali Dobřichovičtí hlavou a zvýšili svůj náskok, který udrželi do poločasu.
Po přestávce získali domácí převahu, ale bohužel až do 73. minuty neplodnou. V této minutě po rohovém kopu skóroval hlavou Šůra a vykřesal naději domácím na vyrovnání. Ale skóre se již do konce zápasu nezměnilo. Domácí nepodali výkon, jaký se hodí do derby - chybělo patřičné nasazení a bojovnost. V tomto je soupeř předčil.