14. kolo starší žáci FK Lety - SK Slavia Jesenice 2:2 (2:1)

07.04.2018 13:32

Herní výpadek po druhé vstřelené brance nás stál lepší výsledek.

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a s chutí. Ve 13. minutě se ke střele z vápna probil Macur, hostující brankář ale bravurně zasáhl. Hrálo se především na hostující branku a díky naší aktivitě jsme byli ve 21. minutě odměněni. Macur se krásně obtočil s míčem přes obránce a z jedenáctky tvrdě vystřelil na zadní tyč – 1:0. Nápor pokračoval a šance přibývaly. Ve 28. minutě vybojoval míč Primák a přesným pasem vyslal Chvátala do křídelního prostoru, ten nacentroval míč do vápna a Macur přesně zakončil – 2:0. Místo pokračovaní v předváděné hře, přišlo polevení a následné vypadnutí z tempa. Hosté se začali zvedat a ve 32. minutě snížili po rohovém kopu – 2:1.

Druhý poločas jsme chtěli pokračovat ve hře, jako v první půlhodině, avšak ve 38. minutě jsme inkasovali podruhé. Hosté vyrovnali opět po rohovém kopu – 2:2. Soupeř byl na koni a měl převahu. S postupem času jsme se oklepali, ale fotbal je spravedlivý a další branku jsme již nevsítili. Zápas tedy skončil jako na podzim spravedlivou remízou.

Branky: 2x Macur