14. kolo: FK Lety - Petrovice 1:2 (1:2)

29.03.2009 00:00 Vyrovnané utkání, ve kterém byl vystřílen prach do 12. minuty. Domácí začali výborně a ve 2. minutě šli do vedení po trestném kopu Pláničky. Hosté o 2 minuty později vyrovnali a ve 12. minutě šli do vedení. Celá první půle vyzněla lépe pro hosty, kteří byli velmi aktivní a bylo jich plné hřiště. V 28. minutě volalo po penaltě stažení Kalivody v pokutovém území hostů. V 34. minutě vystřelil z 20 metrů Kischer, ale hostující brankář přesnou střelu stačil vyrazit. Druhý poločas byl ze strany domácích mnohem lepší, zatlačili hosty před jejich pokutové území. Velkou šanci spálil Kratochvíl v 72. minutě, kdy netrefil hlavou přesně hostující branku. Hosté párkrát ohrozili z protiútoku domácí branku, ale skóre se již nezměnilo. Vstup do jara se nepovedl a opět se opakuje loňské jaro, kdy náš tým bojoval až do závěru o záchranu v soutěži.