14. kolo dorost FK Lety - TJ Ligmet Milín 1:0 (0:0)

12.11.2017 13:13

Sestava: Chvátal - Calda, Edl, Veselý, Babiak – Přib (89. Vyleta), Květoň, Koníček – Záhora © (89. Waldhauser), Bíl (83. Krtek), Hrdlička (82. Vrátný)

V posledním domácím zápase sehráli dorostenci přímý souboj o třetí místo proti celku z Milína.

První poločas byl opatrný, šancí bylo pomálu, především se bojovalo ve středu pole. V 17. minutě postupoval z úhlu na brankáře Záhora, který nakonec přestřelil. Ve 25. minutě si našel odražený míč ve vápně Babiak, ale jeho nedůraznou střelu dokázal brankář zastavit. Ve 29. minutě zahrozili hosté po standardní situaci, přetažený pas a následná střela skončila těsně vedle tyče.

Druhý poločas pokračoval vyrovnanou hrou. Velkou šanci si vytvořil Záhora, jeho střela z dálky skončila pouze na břevně. Poté následovala největší šance hostů, kterou ale zneškodnil jistý Chvátal. V 74. minutě přišel jediný gólový okamžik zápasu. Záhora si zpracoval přesný pas od Edla a nahrál Bílovi, ten se prodral mezi dvěma obránci a přehodil vyběhnuvšího brankáře – 1:0. Hosté si v 80. minutě vysloužili od rozhodčího červenou kartu za surovou hru. Definitivní rozhodnutí měl na kopačce Vrátný, který obehrál obránce i gólmana, ale z úhlu trefil pouze boční síť.