12. kolo dorost FK Lety - SK Jince 1921 4:0 (2:0)

29.10.2017 13:19

Sestava: Chvátal – Babiak (85. Krtek), Edl, Veselý, Calda – Přib (68. Bíl), Květoň (85. Matoušek), Koníček – Záhora (89. Vejvoda), Neumann (77. Tenkrát), Hrdlička (85. Vrátný)

Zápas na podmáčeném hřišti a za silného větru domácí hráči zvládli a zaslouženě získali tři body.

V prvním poločase, který jsme hráli po větru, jsme byli aktivnějším týmem. První velkou šanci si vytvořil z úhlu Záhora, ale přestřelil. Další velké příležitosti jsme si vytvořili ze dvou po sobě jdoucích rohových kopů, ale vždy chyběl kousek. Skóre se měnilo až ve 22. minutě. Na přesný Neumannův rohový kop si naskočil Záhora, který uklidil míč do hostující branky – 1:0. Velmi podobná branka padla ve 36. minutě. Opět Neumannův roh nasměroval Záhora do šibenice – 2:0. Hostům dělal problém silný protivítr, jejich nákopy většinou skončily ještě před naší půlkou.

Ve druhém poločase se hrálo lépe hostům, ale jejich zvyšující se tlak skončil po vyloučení hostujícího obránce, který hrubě urazil rozhodčího. Třetí branka padla po průnikové přihrávce od Babiaka na rozeběhnutého Záhoru, který tvrdou střelou definitivně zlomil odpor hostujícího mužstva – 3:0. Poslední gól zápasu připravil pro Záhoru Koníček po chytré přihrávce ve vápně – 4:0.

Branky: 4x Záhora